Pogoda mapa serwisu
Język
polish   eng   de   it   sp
 • Sukiennice
  Sukiennice
 • Zamek Królewski na Wawelu
  Zamek Królewski na Wawelu
 • Zamek w Wilanowie
  Zamek w Wilanowie
Impreza Świąteczna dla Twojej Firmy
Świąteczna kolacja dla Firm przy świecach i zapachu choinki, cudowne aromaty, kolory i smaki tradycyjnych potraw wigilijnych w towarzystwie kolęd  sprawią , że to spotkanie będzie szczególne i niezapomniane.


Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa Firmy wieczór pełen zapachu choinki i przepełniony melodiami kolęd polskich. Świąteczna kolacja przy blasku świec w ciepłej i uroczystej atmosferze z pewnością przyczyni się do umocnienia wzajemnych kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji między pracownikami.  

W trakcie smakowitej kolacji świątecznej przygotowanej we wnętrzach krakowskich restauracji, sal bankietowych, dworków lub pałacyków w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych, w blasku jarzących się choinkowych ozdób, proponujemy Państwu organizację zabaw i licznych atrakcji, między innymi:
 • wspólne radosne kolędowanie, 
 • odwiedziny Świętego Mikołaja, przynoszącego drobne podarunki pamiątkowe oraz wiele innych...
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i życzenia odnośnie organizacji wieczoru świątecznego. Zrobimy co w naszej mocy, aby dostosować jego przebieg do indywidualnych gustów i potrzeb gości.

Prosimy osoby zainteresowane o bezpośredni kontakt z naszym biurem, w celu stworzenia spersonalizowanego programu Spotkania Wigilijnego oraz uzgodnienie ceny.
Licznik odwiedzin: 3248

Share    
TOP TRAVEL SERVICE s.c.
 T. Szafrana 5/4, 30-363 Kraków, POLAND
Tel: +48 603 796 817   Tel: +48 501 023 933 Tel: +48 798 322 382
E-mail: info@toptravelservice.pl NetSoftware - All rights reserved © Copyright TTS 2021