Szanowni Państwo! W tej chwili nasz strona jest w budowie i nie wszystkie jej funkcje mogą działać poprawnie. Więcej informacji na naszym profilu FACEBOOKa tutaj >

Położony przy lesie stylowy Dom Góralski w Nawojowej Górze jest doskonałym miejscem wypoczynku dla turystów szukających ciszy i spokoju, ale lubiących wypoczynek w komfortowych warunkach.

Agroturystów, którzy przyjeżdżają do Nawojowej Góry, czeka sporo atrakcji. Przed domem znajduje się staw rybny, w którym można złowić szczupaka, sandacza, pstrąga czy amura. Do dyspozycji gości jest cała infrastruktura sportowa: korty tenisowe, boisko do siatkówki, basen i minipole golfowe. Atrakcją, zwłaszcza dla dzieci, są też cztery strusie chodzące po zagrodzie. Goście korzystają również z możliwości upieczenia prosiąt, jagniąt, koźląt lub grillowania.

Lokalizacja Domu Góralskiego w Nawojowej Górze uławtwia wycieczki po okolicy. Do oddalonego o 8 km pola golfowego w Paczółtowicach, Krakowa, byłego obozu w Oświęcimiu, zamków w Rudnie, Lipowcu i Pieskowej Skale, podkrakowskich skałek czy też okolicznych sanktuariów. Można wędrować pieszo lub wybrać się na wycieczkę rowerową do okolicznych parków krajobrazowych i rezerwatów przyrodniczych. Miłośnicy geologii mają możliwość zwiedzenia czynnych lub wyeksploatowanych kamieniołomów.Dom Góralski oferuje pokoje 2, 3, 4 osobowe urządzone w stylu góralskim z łazienkami.Orginalna architektura funkcjonalność i wystrój domu stwarzają komfortowe warunki wypoczynku.

Dom Góralski zapewnia:

  • dobrą i oryginalną kuchnię;
  • pieczenia : prosiąt, jagniąt, koźląt;
  • potrawy z drobiu i ryb ;
  • kuchnię myśliwską;
  • inne potrawy na życzenie.
More Stories
AGENT INTOUR POLSKA – Pośrednictwo wizowe Federacja Rosyjska, Białoruś, Kazachstan, Chiny, Iran