Szanowni Państwo! W tej chwili nasz strona jest w budowie i nie wszystkie jej funkcje mogą działać poprawnie. Więcej informacji na naszym profilu FACEBOOKa tutaj >

O nas

Firma Top Travel Service Incoming Tour Operator została założona w 2005 roku przez Barbarę Marchewka i Katarzynę Szczurek. W roku 2020 firma obchodziła 15-lecie działalności.

W celu doskonalenia naszej oferty i podnoszenia jakości oferowanych usług przygotowujemy liczne programy dla grup turystycznych na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Małopolski, w tym również dla wymagających grup studyjnych  oraz na specjalne zapotrzebowanie niszowe programy autorskie.

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Przygotowywane programy i realizowane imprezy obejmują obszar całej Polski. Organizujemy liczne podróże studyjne dla naszych zagranicznych partnerów przyczyniając się tym samym do promocji walorów i atrakcji turystycznych Polski.       

Głównym zakresem naszej działalności jest zagraniczna turystyka przyjazdowa do Polski. Obsługujemy turystów zarówno indywidualnych jak i grupowych przyjeżdżających z licznych krajów, m. in: Słowacja, Czechy, Rumunia, Chorwacja, Węgry, Austria, Włochy, Grecja, Niemcy, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Finlandia, Szwecja, Kanada, USA, Wielka Brytania. 

Na życzenie naszych klientów realizujemy programy pobytowe, objazdowe, kulturalne, pielgrzymkowe, motywacyjne, imprezy studyjne, konferencyjne oraz programy autorskie.

Znaczną część naszej działalności stanowią imprezy organizowane dla firm jak również na zlecenie podmiotów krajowych takich jak Polskie Linie Lotnicze LOT S.A., czy Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej za granicą.

Świadczymy również usługi w zakresie pośrednictwa wizowego dla klientów z Polski udających się do krajów byłego ZSRR. Ta część działalności pozwoliła nam nawiązać współpracę z licznymi, dużymi firmami z obszaru Małopolski, Podkarpacia i Śląska dla których świadczymy powyższe usługi.

Jako uzupełnienie naszej oferty w zakresie pośrednictwa wizowego zawarliśmy również umowę agencyjną z T.U. Signal Iduna S.A.

Od 2006 roku jesteśmy członkiem Krakowskiej Izby Turystyki oraz Forum Turystyki Przyjazdowej.

Naszym atutem jest jakość proponowanych usług, szybkie reagowanie na potrzeby klientów, dyspozycyjność oraz miła i profesjonalna obsługa, co zostało wielokrotnie docenione przez naszych partnerów.

W roku 2019 Top Travel Service otrzymał nagrodę ODYS za najlepszą jakość usług turystycznych.