Szanowni Państwo! W tej chwili nasz strona jest w budowie i nie wszystkie jej funkcje mogą działać poprawnie. Więcej informacji na naszym profilu FACEBOOKa tutaj >

Impreza Świąteczna dla Twojej Firmy

Świąteczna kolacja dla Firm przy świecach i zapachu choinki, cudowne aromaty, kolory i smaki tradycyjnych potraw wigilijnych w towarzystwie kolęd  sprawią , że to spotkanie będzie szczególne i niezapomniane.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa Firmy wieczór pełen zapachu choinki i przepełniony melodiami kolęd polskich. Świąteczna kolacja przy blasku świec w ciepłej i uroczystej atmosferze z pewnością przyczyni się do umocnienia wzajemnych kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji między pracownikami.  

W trakcie smakowitej kolacji świątecznej przygotowanej we wnętrzach krakowskich restauracji, sal bankietowych, dworków lub pałacyków w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych, w blasku jarzących się choinkowych ozdób, proponujemy Państwu organizację zabaw i licznych atrakcji, między innymi:

  • wspólne radosne kolędowanie, 
  • odwiedziny Świętego Mikołaja, przynoszącego drobne podarunki pamiątkowe oraz wiele innych…

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i życzenia odnośnie organizacji wieczoru świątecznego. Zrobimy co w naszej mocy, aby dostosować jego przebieg do indywidualnych gustów i potrzeb gości.

Prosimy osoby zainteresowane o bezpośredni kontakt z naszym biurem, w celu stworzenia spersonalizowanego programu Spotkania Wigilijnego oraz uzgodnienie ceny.

More Stories
Obiekty agroturystyczne