Szanowni Państwo! W tej chwili nasz strona jest w budowie i nie wszystkie jej funkcje mogą działać poprawnie. Więcej informacji na naszym profilu FACEBOOKa tutaj >

Bal Karnawałowy dla Dzieci

Dzieci mają w sobie niesamowitą energię i chęć poznawania świata. Poprzez nasze działania staramy się wspierać ich potencjał twórczy i fantazję. Dlatego też przygotujemy dla najmłodszych wspaniały Bal Karnawałowy.
O dobrą i urozmaiconą zabawę zadbają doświadczeni  animatorzy .

Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa dzieci Zabawę Karnawałową w Państwa Firmie lub na zewnątrz np. w odpowiednio przygotowanych i udekorowanych na tę okazję salach konferencyjnych krakowskich hoteli, restauracjach lub innych zaproponowanych przez Państwa miejscach. Na początku zaprosimy dzieci do wspólnego zapoznania się ze sobą. Następnie zajmiemy się malowaniem i ozdabianiem twarzyczek małych gości i tworzeniem wspólnych masek karnawałowych i innych ozdób. Zaprosimy wszystkich do wspólnej kolorowej zabawy, podczas której będą nam towarzyszyć znane melodnie polskich i zagranicznych wykonawców.Dzieci będą uczestniczyć w ciekawych grach i konkursach.

Dodatkową atrakcją będzie przez nas przygotowany :  „Tajemniczy i pełen ciekawych przebrań kuferek „ Dzieci same będą mogły wybrać i dopasować sobie strój w którym będą dobrze się bawić.

Przygotujemy również  poczęstunek dla milusińskich:

  • soki i napoje,
  • chipsy, paluszki, drobne ciasteczka, pierniczki,  
  • ptasie mleczko, galaretki w czekoladzie,
  • ciasta, ciasteczka.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje i sugestie.

Cena od 70 PLN brutto/osobę. 
Program do negocjacji. 
Naszym zadaniem jest aby ten wieczór był  jak z Bajki.

More Stories
Mikołaj dla najmłodszych